Katalógové číslo:-.

Neutrik opticalCON DUO X-TREME Singlemode

787,001291,00

Neutrik opticalCON DUO X-TREME Singlemode

  • Optický kábel X-TREME pre náročné aplikácie
  • Cenovo výhodná dočasná a trvalá inštalácia
  • Ľahké plastové puzdro
  • 2-kanálový systém pripojenia z optických vlákien
  • Masívny zaisťovací mechanizmus Push-Pull
  • Odolný voči prachu a vode podľa krytia IP65
Vymazať
Hmotnosť-
Dĺžka

50 m, 75 m, 100 m, 150 m, 200 m

Ak ste nenašli kábel, káblový systém alebo výrobok konkrétneho výrobcu podla svojich predstáv tak nás kontaktujte

    Recenzie

    Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

    Pridať recenziu

    Neutrik opticalCON DUO X-TREME Singlemode kábel

    Zostavený 2-kanálový kábel X-TREME ponúkajúci pancierovú káblovú konštrukciu z dvojitého plášťa zo sklenenej priadze, ktorá je odolná proti prerezaniu a hlodavcom. Vynikajúce uchytenie kábla vďaka aramidovej priadzi, čierny vonkajší plášť PUR.

    Konektor kábla opticalCON DUO obsahuje štandardný optický konektor LC-Duplex v robustnom a odolnom celokovovom kryte. Vyznačuje sa pružinovým blokovacím mechanizmom push-pull a vynikajúcim zadržaním kábla pomocou aramidovej priadze. Optické pripojenie je mimoriadne dobre chránené pred nečistotami a prachom pomocou automaticky ovládaného tesniaceho krytu.